فروش گندم ارگانیک دیمی در روستای نیارک

فروش گندم ارگانیک دیمی در روستای نیارک – طارم در لوشان در شهرستان رودبار – استان گیلان و قزوین

گندم یکی از کالاهای اساسی و محصول استراتژیک در هر کشور می باشد. زیرا با پایه ای ترین نیاز غذایی هر انسان یعنی نان سروکار دارد.از این روست که دولت هر ساله یک نرخ تضمینی خرید گندم را برای خرید از کشاورزان در استان های مختلف ایران اعلام می کند که البته متاسفانه با نرخ واقعی در بازار آزاد چندان همخوانی ندارد و گاه واردات برنامه ریزی نشده کار را برای کشاورز سخت می کند.

در این راستا برخی از کشاورزان که زمین کشاورزی نسبتا بزرگی نداشته و هزینه های تولید گندم از کاشت، داشت تا برداشت برای آنها بالا است مایل هستند که گندم خود را در بازار آزاد و بصورت مستقیم و بدون دخالت دولت به فروش برسانند. از سوی دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی زیادی نیز برای تولید کالاهای خود نیاز به خرید گندم دارند. کالاهایی همچون انواع نان فانتزی، بیسگوئیت، کیک و کلوچه، تولید جوانه گندم تا سمنو نیاز به خرید گندم دارند.

از این رو سایت نیارک از کلیه خریداران دعوت می کند تا چنانچه نیاز به خرید گندم ارگانیک دارید در خدمت شما باشد.

تحویل گندم در روستای نیارک (اطمینان و اعتمادسازی) و یا فروش گندم به شما در هر جای ایران با محاسبه هزینه حمل و بارگیری

فروش گندم ارگانیک دیمی در روستای نیارک

برای سفارش خرید گندم لطفا از فرم پایین همین صفحه با ما تماس حاصل فرمایید.

در حال حاضر گندم موجود نیست و کل موجودی به خریداران محترم از روستای خمام و شهر رشت و فومن فروخته شد.

اطلاعات درباره گندم

گندم به نسبت نزاد و نوع ان دارای 7 تا 18 درصد پروتئین | بین 60 تا 70 درصد نشاسته | 2 تا 2.5 درصد سلولز یا همان فیبر خام، | 1.5 تا 2 درصد چربی و باقیمانده آن رطوبت و کانی می باشد. نان سوبس دار که از آرد کامل گندم می آید فواید زیادی برای سلامتی مخصوصا بیماران دیابتی دارد. پوسته گندم را سبوس می گویند که سرشار از سلولز بوده و البته نمی توان انرا برای مدت طولانی انبار کرد. سبوس حدود 14 درصد وزن یک دانه گندم را شامل می شود.

کیفیت دانه گندم به میزان گلوتن یا همان پروتئین گندم می باشد و گندمهای قرمز بهاره و پاییزه میزان گلوتن بیشتری داشته و ازاین رو صرفه بیشتری برای تهیه و پخت نان را دارا می باشند. زیرا گلوتن به معنی چسب بوده و گندمی که گلوتن بیشتری داشته باشد خمیر آن حالت کش داری بیشتری داشته و در نتیجه گازهای تخمیررا زمان بیشتری در خود نگاه می دارد.

به این خاطر است که ما تجربه خرید نان بی کیفیت و نان با کیفیت را در نانوائی های مختلف تجربه می کنیم!

بهترین کود برای گندم

ازت، فسفر و پتاسیم جزء پرمصرف ترین پرمصرف ترین کودها برای بهبود کیفیت گندم می باشند که البته پیش از استفاده از هر کود باید خاک خود را آزمایش کرده و به نسبت کمبود هرکدام اقدام به کوددهی نمایید.

www.Niyarak.ir

‫0/5 ‫(0 نظر)

درباره مرکز اطلاعات روستای نیارک | طارم | لوشان www.Niyarak.ir

مهدی محمدی دهقانی هستم مدیر وب سایت مرکز اطلاعات روستای نیارک قصد دارم این وب سایت رو یکی از بهترین وب سایت های اطلاعات بوم گردی و گردشگری روستایی برای نیارک کنم و نکته مهم اینه که بدون کمک شما موفق نخواهم شد.

یک نظر

  1. سلام قیمت گندم را لطفا بفرمایید کلی میخوام یک تن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *